front-pic

Meie koolitused

Õppimine teeb inimeseks.
Demokritos

Pakume organisatsioonisiseseid koolitus- ja arenguprogramme, nii lühi- kui pikemaajalisi koolitusi.

Siin äratoodud koolituste nimekiri pole lõplik. Kui sul on mõtteid, oled teretulnud neid meiega jagama ja  koos mõeldes paneme kokku just teile kõige kasulikuma koolituse või arenguprogrammi “rätsepatööna”.

Tulemuslik meeskond

Kui sa soovid minna kiiresti, mine üksi. Kui sa soovid minna kaugele, mine koos teistega.
W
areen Buffett

Tagasiside koolitusele:
Kõige rohkem meeldisid väljas toimunud aktiivsed meeskonnaülesannete lahendamised ning ise vaadata ja analüüsida video vahendusel, milline ja kas üldse meeskonnatöötaja ma olen, mida tegin hästi/halvasti, iseendas selle kohta järeldusi teha ja seada sisemine eesmärk kuidas järgmine kord paremini käituda.

Tark juht / hea liider

JuhtimiskoolitusMaailm on peegel, mida sina talle näitad näitab tema sulle vastu.
(Araabia vanasõna)

Tagasiside koolitusele:
Meeldis reaalsete situatsioonide „pimesi“ läbi mängimine, mis pani maailma hoopis teisiti tajuma ja sundis mõtlema „out of box“. Meeldis vahetu suhtlus, spontaanne ja „hoolin teist“ – mulje jätmine läbi naturaalse (noortekeeli ’chill’-i) suhtlemise. Meeldis õhkkond: Kedagi ei kritiseeritud.

Tagasiside koolitusele:
Väga hea õpetus, kuidas enda aega planeerida, et mitte tühja sahmerdada ja ennast põhjuseta läbi kulutada. Sai rahulikult enda jaoks läbi mõelda enda aja röövlid ja nendega tegelemise. Ma justkui leidsin ennast- nägin oma vigu ja mõistsin kuidas neid parandada.

Küsi kohe!

Kas soovid personaalset infot meie teenuste ja pakkumiste kohta? Täida vorm ja võtame kohe ühendust.


Sisesta turvakood: captcha

Meie kontaktid:

E-mail: info@mastery.ee
Tel: (+372) 53 510 501